سوالات متداول

تیدارس به چه معناست؟
تیدارس مرکب از دو کلمه تیدا و رس است. تیدا در فرهنگ لغت به معنای زاده خورشید و سرچشمه گرفته از خورشید است و در اینجا استعاره از آتش است. کلمه رس همان خاک معروف کوزه گری می¬باشد. ترکیب آتش و خاک بن مایه سفال است و نام تجاری محصولات شرکت کیمیای آتش و خاک آلا
نحوه خرید محصولات تیدارس چگونه است؟
در حال حاضر امکان خرید مستقیم و یا خرید آنلاین محصولات تیدارس از طریق سایت و کارگاه وجود ندارد و فروش از طریق نمایندگی های فروش و نمایشگاه های صنایع دستی انجام می¬گیرد.
آیا راهی برای همکاری با محصولات تیدارس وجود دارد؟
بله. در صورتی که شما گالری، فروشگاه صنایع دستی و یا امکان عرضه محصولات تیدارس را دارید در سراسر ایران و جهان، همکاری با شما افتخار ماست.
آیا ظروف کاربردی تیدارس مناسب برای استفاده و پخت و پز هستند؟
در فرمول نویسی لعاب محصولات تیدارس تلاش شده است تا از به کارگیری موادی که برای سلامت انسان و محیط زیست مضر است اجتناب شود. به همین دلیل ظروف مصرفی تیدارس جهت استفاده مناسب هستند. همین طور برای نگهداری مایعات، ترشیجات و روغن کاملا کاربردی و قابل استفاده می¬باشند.
جهت استفاده دیزی ها و ظروف پخت و پز، می¬بایست این نوع ظروف بر روی شعله بسیار ملایم و همراه با شعله پخش کن استفاده شوند. شوک حراراتی و حرارت زیاد شعله باعث ترک خوردگی و شکست ظرف می¬شود.
آیا ظروف تیدارس قابل استفاده در فر، توستر و مایکرویو هستند؟
ظروف مصرفی تیدارس قابل استفاده در فرهای گازی و برقی، توستر و مایکروویو می¬باشند.

فهرست